b-Well

Wybierz usługę

Happy Kid. Pakiet Dla Dziecka

Pragniesz dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze, wiesz również, że zdrowie i dobre samopoczucie są nie do przecenienia. Młody organizm stale się rozwija i potrzebuje najwyższej jakości paliwa – my wiemy jak je dostosować do indywidualnych potrzeb żywieniowych. Dzięki redukcji cukru, tłuszczów trans i innych antyodżywczych składników, opracowujemy bogate w witaminy i minerały propozycje, które są smaczne i proste w przygotowaniu, a do tego budują odporność. Całość poprzedza wywiad, zlecenie wyników badań oraz pomiar masy ciała. Zafunduj dziecku świetny start w przyszłość!

Cena od: 540 zł

Wybieram
Duet. Pakiet Dla Dwojga

Pakiet „Duet” to nie tylko oszczędność pieniędzy – w zabieganym świecie zyskujecie czas, który możecie spędzić wspólnie. Razem wprowadzacie nowe nawyki żywieniowe, razem robicie zakupy, razem gotujecie. Wzajemnie motywujecie się do przestrzegania diety i osiągania celów ustalonych wspólnie z naszym dietetykiem. W końcu razem cieszycie się efektami!

Cena od: 1090 zł

Wybieram
Sportowy. Pakiet Dla Sportowca

Pakiet kompleksowej opieki, kierowany do sportowców zarówno profesjonalnych jak i amatorów. Prowadzimy zawodników różnych dyscyplin – od siatkówki i lekkoatletyki, aż po MMA i kulturystkę. Wiemy, czego potrzebuje organizm poddany intensywnemu wysiłkowi fizycznemu. Dzięki dokładnej analizie wyników badań, zapewnimy mu energię na treningi i przyspieszymy jego regenerację. Wprowadzimy suplementację, która usprawni pracę Twojego organizmu i wyniesie wyniki sportowe na wyższy poziom.

Cena od: 790 zł

Wybieram
Wellbeing. Pakiet Dla Ciebie

PAKIET WELLBEING – bądź zdrów ! Wiemy, że jedząc dobrze, czujesz się dobrze! Dlatego też na początku przeprowadzamy wnikliwy wywiad, zlecamy badania, a następnie określamy cel. Kolejno, komponujemy dietę specjalnie dla Ciebie, która w zależności od potrzeb, spowoduje, że zredukujesz masę ciała lub nabierzesz tkanki mięśniowej. Najważniejsze jest dla nas Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego też są one głównym celem wszystkich naszych działań. Przygotowane przez nas jadłospisy można z powodzeniem wielokrotnie powtarzać.

Cena od: 590 zł

Wybieram
Pierwsza (dietetyczna) konsultacja z Jakubem Mauriczem

Pierwsza (dietetyczna) konsultacja z Jakubem Mauriczem

Cena od: 1290 zł

Wybieram
Konsultacja dietetyczna (pierwsza)

Konsultacja dietetyczna (pierwsza)

Cena od: 390 zł

Wybieram
Konsultacja kontrolna

Konsultacja kontrolna

Cena od: 200 zł

Wybieram